Ã–VRIGT / Diverse / Vas 14623027

nr 1462 3027

Vas

Keramik. Höjd: 51cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

måndag 25 april 2022
kl 18:05:50

Tilgman Keramik